Get Adobe Flash player

Holowanie

Posiadamy najwyższej jakości dedykowany tabor pojazdów, który obejmuje między innymi lawety oraz holowniki, które są przeznaczone do transportu różnego rodzaju samochodów. Zapewniają nam one możliwość realizowania nawet najmniejszych i najbardziej wyszukanych zleceń od naszych klientów.

Specjalizacją naszej firmy jest przewóz ładunków o masie do 3,5 tony, przede wszystkim zaś transport z Holandii i transport do Holandii, a także z Niemiec i Belgii. Na tych trzech państwach nie kończy się jednak nasza oferta, bowiem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów możemy zorganizować również przewozy i transporty z innych państw Unii Europejskiej.

Bezpieczeństwo transportu

Cały czas dbamy o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa transportu. Wszystkich naszych kierowców poddajemy regularnym szkoleniom – zarówno praktycznym, jak i teoretycznym – w zakresie rozładunku, załadunku, a także zasad bezpieczeństwa przewozu.
Podczas załadunku towarów stale wykonujemy audyty, które są prowadzone przez przeszkolonych oraz doświadczonych pracowników. Audyty te umożliwiają nam stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług.

Nasza oferta w zakresie transportu obejmuje między innymi:

  • przewożenie a także holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych,
  • transport różnorodnego typu maszyn, łodzi bądź też wózków widłowych,
  • transport motocykli a także zdejmowanie pojazdów z naczep.